Budowanie witryn wielojęzycznych z WPML

Budowanie witryn wielojęzycznych z WPML
Wtyczka, która spełniła moje oczekiwania i naprawdę mogę ją polecić. Mowa o WPML - najpopularniejszy i najlepszy plugin do obsługi stron wielojęzycznych.

WPML to komercyjna wtyczka stworzona przez OnTheGoSystems która ułatwia budowanie witryn wielojęzycznych, firmowych stron internetowych i blogów. Przyjazny i intuicyjny interfejs zaoszczędzi nam cenne minuty przy tworzeniu dodatkowych wersji językowych.

WPML zawiera najnowocześniejsze metody zarządzania tłumaczeniami. W domyślnej instalacji wtyczka jest wyposażona w ponad 40 języków. Możesz też dodać własne warianty językowe (jak kanadyjski, francuski, hiszpański lub meksykański) przy użyciu edytora WPML języków. Można zorganizować różne zawartości językowe w tej samej domenie (w katalogach językowych), w subdomenie lub w innych domenach.

Dlaczego warto wybrać WPML?

  • Kompletna - Z WPML można tłumaczyć strony, wiadomości, niestandardowe typy i menu.
  • Kompatybilna - Każdy motyw lub WordPress, która wykorzystuje API.
  • Niezawodna - Zapewnia pełną obsługę WPML, pomaga dostarczać doskonałe strony internetowe na czas.

Dostępne wersje:

Masz nieograniczone miejsca, pełne wsparcie i 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy.

  • Nieograniczone strony - można zainstalować i używać WPML na dowolnej liczbie stron.
  • 1 rok wsparcia i aktualizacje - przy każdym zakupie można także otrzymać wsparcie i aktualizacje przez rok. Przed upływem roku, można rozszerzyć wsparcie i aktualizacje ok. 50% pierwotnej ceny.
  • 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy - nie jest zadowolony z jakiegokolwiek powodu? Wystarczy zapytać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Program partnerski WPML

Dodatkowo przy poleceniu wtyczki możesz zyskać prowizję od sprzedaży za pomocą przekierowania na stronę producenta. Płatność za pomocą PayPal pod koniec każdego miesiąca.

  • Multilingual CMS prowizja $20 (usd)
  • Multilingual Blog prowizja $7 (usd)
Link do strony głównej:

www.wpml.org

Przykładowy baner z Affiliate banners:

Multilingual WordPress

Przykładowe strony z wykorzystaniem WPML Multilingual CMS

Polecam wtyczkę WPML dla każdego, kto chce wykonać stronę internetową z wykorzystaniem WordPressa, i ma być to serwis wielojęzykowy.

Dodaj komentarz