Ciekawe i gotowe skrypty

Ciekawe i gotowe skrypty

CodeCanyon jest Marketplacem należącym do Envato. Serwis ten umożliwia zarówno kupno jak i sprzedaż skryptów i komponentów dla rożnych języków w tym PHP, ASP.NET, JavaScript i Java. Ceny są stosunkowo niskie, zaczynają się od 1$ , średnia cena skryptu mieści się w okolicach od 5 do 10$.

PHP Scripts, WordPress Plugins, HTML5, JQuery, And CSS | CodeCanyon

Bez wątpienia takie skrypty możemy pisać sami, ale serwis CodecCanyon został stworzony dla wszystkich tych, którzy chcą mieć profesjonalnie napisany skrypt nie tracąc na tym ani odrobiny czasu. Serwis ten udostępnia odpłatnie szeroką gamę skryptów. Z pewnością każdy klient znajdzie tam to, czego szuka. Warto wspomnieć również o tym, że co miesiąc serwis CodeCanyon.net oferuję jeden skrypt do ściągnięcia zupełnie za darmo. Bezpłatny skrypt wybierany jest przez redakcję, co jakiś czas można znaleźć naprawdę całkiem zaawansowany i ciekawy skrypt do pobrania.

Kategorie

PHP Scripts

WordPress

eCommerce

JavaScript

CSS

Mobile

HTML5

Skins

Aby skorzystać z możliwości serwisu internetowego, CodeCanyon. net, należy zarejestrować się na ich stronie, zdeponować pewną sumę pieniędzy, wybrać pożądany przez nas skrypt i kliknąć na jego zakup. W ten oto szybki i prosty sposób, na niewielkie pieniądze możemy pozyskać ogromny zbiór skryptów, które ma nam do zaoferowania ten serwis.

Co otrzymujemy kupując wtyczkę?

  • pliki
  • wsparcie autora
  • dokumentację techniczną
  • wsparcie techniczne na forum

 

Dodaj komentarz