Tworzymy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe.

FAQ// TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA SWOJE PYTANIE

Najczęściej czytane FAQ

Czy na pewno potrzebuję strony internetowej?

Jeżeli wizerunek i rozwój firmy są ważnym elementem strategii prowadzenia biznesu, to odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Estetyczna i poprawnie wykonana strona jest niezbędna.

Globalna sieć jest bardzo dynamicznie rozwijającym się medium. Coraz więcej spraw załatwiamy przy pomocy komputera. Jakość i estetyka strony w bardzo dużym stopniu przekłada się na ogólny wizerunek firmy, produktu lub usługi.

Co to jest cykl życia domeny?

Domeny internetowe posiadają swój cykl życia, czyli czas od momentu zarejestrowania domeny, aż do jej powrotu do puli nazw wolnych. Cykl życia domeny jest uzależniony od polityki rejestru , który zarządza daną domeną (np. dla domen .pl jest to NASK). Cykl życia domeny jest zależny od rodzaju domeny – np. cykl życia dla domen .pl różni się od cyklu życia domen globalnych np. .com.

Przykładem innej długości życia domeny może być domena brytyjska, np. co.uk, która może być rejestrowana tylko i wyłącznie na okres 2 lat. W przypadku domeny o rozszerzeniu .eu, czas kwarantanny (czyli czas w którym domena nie działa, ale abonent może ją nadal opłacić) jest inny i wynosi 40 dni.

Zalety naszych stron

Zalety naszych stron

 • Profesjonalizm i gwarancja jakości.
 • Estetyczny wygląd strony internetowej.
 • Nowoczesna technologia tworzenia stron WWW.
 • Łatwość optymalizacji strony i pozycjonowania.
 • Zaawansowany system statystyk.
 • Gwarancja zaindeksowania strony przez Google.
 • Wsparcie techniczne.
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jesteśmy agencją reklamową, która oferuje kompleksowe podejście do usługi tworzenia stron internetowych. Oferujemy pomoc w wyborze najkorzystniejszej domeny, zaprojektowanie grafiki strony odpowiedniej dla Twojej branży, wdrożenie strony internetowej zgodnie z Twoimi potrzebami oraz obsługę po sprzedażową.

Działamy nieprzerwanie od 2006 roku, stale odnotowując wzrost liczby nowych oraz stałych, zadowolonych klientów.

Dlaczego warto mieć firmową stronę WWW

Dlaczego warto mieć firmową stronę WWW

 • Podniesiesz wiarygodność swojej firmy.
 • Udostępnisz informacje na swój temat potencjalnym klientom, dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze.
 • Nie pozostaniesz w tyle za konkurencją – coraz więcej polskich firm posiada lub deklaruje chęć posiadania własnej strony WWW.
 • Poszerzysz możliwości pozyskiwania nowych klientów.
 • Zyskasz możliwość łatwego i darmowego udostępniania, zarządzania i edytowania najświeższych informacji na temat produktów/usług, jak i samej firmy.
 • Wzrośnie świadomość marki w oczach klientów – Internet jest bardzo bogatym źródłem wiedzy. To właśnie w Internecie szukamy coraz częściej tego, co potrzebujemy.
 • Strona WWW to najlepsza i najbardziej opłacalna forma reklamy.
Czy będę miał adresy e-mail z moją nazwą?

Praktycznie wszystkie firmy świadczące usługi hostingowe oferują także usługę poczty elektronicznej, dzięki czemu, wykupując własną domenę, uzyskujemy dostęp do możliwości tworzenia kont z adresami e-mail w naszej domenie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Stworzenie dobrej strony internetowej to proces wbrew pozorom skomplikowany i długotrwały. Jej cena waha się w zależności od użytych technologii, ilości tekstów i grafik w niej zawartych, oraz często komponentów zainstalowanych na stronie. Każdy projekt jest inny i wymaga większego lub mniejszego nakładu pracy. Dlatego też każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na podstawie oczekiwań Klienta.

Dlaczego warto odnowić domenę?
 1. Domena jest wizytówką Twojej firmy w Internecie. Korzystasz z niej na stronie WWW, używasz do komunikacji z partnerami handlowymi, bankiem, na portalach i serwisach branżowych. To setki miejsc, gdzie domena identyfikuje Ciebie i Twoją firmę. To Twoja marka.
 2. Dzięki domenie potencjalni klienci posiadają nieprzerwany dostęp do Twojej oferty, produktów lub usług – 24 godziny na dobę. Przedłużając domenę jesteś obecny Internecie, zapewniając dalszy rozwój swojej firmie, a jednocześnieograniczasz konkurencji możliwości ekspansji.
 3. Domena zyskuje na wartości. Ze względu na ograniczoną ilość wolnych nazw, domeny są deficytowe. Dostępność wolnych adresów – zwłaszcza tych najbardziej atrakcyjnych – zmniejsza się każdego dnia. Nigdy nie rezygnuj z przedłużenia posiadanych adresów – to swoiste „obligacje” z długim terminem wykupu, ale pewnym zyskiem!
Mobilna wersja Poczty home.pl
Mobilna wersja Poczty home.pl, która dostępna jest pod adresem: https://m.poczta.home.pl nie wymaga instalowania dodatków (pluginów) w Twoim urządzeniu mobilnym. Nowy mobilny panel jest bezpłatną stroną WWW, która pozwala na podstawową obsługę skrzynki e-mail w home.pl.  
WAŻNE! Pamiętaj, że mobilna wersja Poczty home.pl nie jest aplikacją do zainstalowania w Twoim telefonie komórkowym. Aby skorzystać z nowej funkcjonalności należy uruchomić odpowiednią przeglądarkę internetową w urządzeniu mobilnym i wpisać adres: https://m.poczta.home.pl. Zwróć uwagę, że system operacyjny w Twoim urządzeniu mobilnym też ma znaczenie!
  Jeśli posiadasz kompatybilną (zgodną) wersję przeglądarki internetowej oraz poprawną wersję systemu operacyjnego w urządzeniu mobilnym, to uruchomienie mobilnej wersji Poczty home.pl będzie dla Ciebie dziecinnie proste!
Faktura w formie elektronicznej

Papierowe druki faktur odchodzą do historii. Ostatnie zmiany w prawie pozwalają nie tylko na wysyłanie faktur mailem ale również na przechowywanie ich w formie elektronicznej.

Rozporządzenie Ministra Finansów

Dz.U. 2010 nr 249 poz. 1661

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 r. w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej

Na podstawie art. 106 ust. 10 i 11 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. Nr 54, poz. 535, z późn. zm.3)) zarządza się, co następuje:

§ 3. 1. Faktury mogą być przesyłane, w tym udostępniane, w formie elektronicznej w dowolnym formacie elektronicznym, pod warunkiem uprzedniej akceptacji tego sposobu przesyłania faktur przez odbiorcę faktury, zwanej dalej „akceptacją”.

Zatem zamawiając stronę internetową możesz wybrać opcję:

Akceptuję przesyłanie faktur VAT w formie elektronicznej - na podstawie § 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 17.12.2010 r. (Dz. U. z 2010 r. nr 249, poz. 1661).

Dz.U. 2010 nr 249 poz. 1661
Dz. U. z 2010 r. nr 249, poz. 1661
Copyrights © 2009-2017 & All Rights Reserved.
Go to Top