Google Adwords – Wydaj 100 zł a otrzymasz 250 zł

Google Adwords – Wydaj 100 zł a otrzymasz 250 zł
Google oferuje bardzo skuteczny program reklamowy o nazwie Google Adwords, który wyświetla wyniki wyszukiwania w linkach sponsorowanych. Dzięki odpowiednio dobranym słowom kluczowym możesz tworzyć dopasowane reklamy, które połączą Cię z nowymi klientami dokładnie w chwili, gdy będą oni szukali Twoich produktów lub usług.

Jeśli wydasz 100 zł w ciągu 31 dni od wpisania na koncie kodu, otrzymasz 250 zł na dalszą reklamę.

Kody promocyjne (zwane też kuponami) dodają do konta reklamodawcy bezpłatną kwotę na reklamę. O kod promocyjny nie można poprosić. Firma Google i jej partnerzy od czasu do czasu rozdają kody promocyjne w ramach specjalnych ofert. W przypadku większości z tych ofert reklamodawca może otrzymać bezpłatną kwotę na reklamę, gdy spełni określone kryteria. Oferty te są zwykle kierowane do nowych reklamodawców, którzy niedawno założyli konta. Aby wpisać kod promocyjny, wejdź na stronę zarządzania kodami promocyjnymi na koncie, klikając ikonę koła zębatego i wybierając Płatności.

Warunki korzystania z kuponów reklamowych online:

 • Użytkownik ma prawo ubiegać się o kwotę promocyjną, jeśli: a) jest nowym użytkownikiem AdWords i posiada konto AdWords, które założył maksymalnie 14 dni przed dniem podania kodu promocyjnego lub b) jest istniejącym klientem Google AdWords, ale postanowi skorzystać z nowej funkcji lub produktu AdWords zgodnie z wytycznymi firmy Google umieszczonymi na kuponie. Stosowne wymogi spełniania warunków promocji określono w ofercie otrzymanej od firmy Google.
 • Reklamodawcy zostaną obciążeni kosztami wszelkich reklam, których koszt przekroczy kwotę promocyjną. Reklamodawcy mogą zawiesić swoją kampanię reklamową w każdym momencie przed wykorzystaniem kwoty promocyjnej, jeśli nie chcą zostać obciążeni dodatkowymi opłatami reklamowymi. Reklamodawcy nie otrzymają ostrzeżenia, że kwota promocyjna została wykorzystana.
 • Oferta jest uzależniona od zatwierdzenia reklamy, ważnej rejestracji oraz akceptacji standardowych warunków Programu Google AdWords.
 • Kwoty promocyjnej nie można odstępować innym osobom ani sprzedawać jej lub wymieniać, bez względu na tytuł prawny.
 • Oferta może zostać wycofana w każdym momencie z każdego powodu przez Google Ireland Limited.
 • Reklamodawcy odpowiadają za opłacenie wszelkich naliczonych podatków.
 • Jedna kwota promocyjna na klienta.
 • Przed zastosowaniem kwoty promocyjnej może być wymagane zgromadzenie minimalnej ilości wydatków na reklamy oraz pomyślne obciążenie konta użytkownika. Wykorzystanie oferty może zostać ograniczone do opcji rozliczania za pomocą płatności automatycznych.
 • Jeśli konto Google AdWords zostało założone w innej walucie niż ta, w której otrzymano kwotę promocyjną, dokładna kwota promocyjna może podlegać wahaniom kursu wymiany walut.
 • Oferta ważna jedynie w przypadku rejestracji za pomocą podanego klientom promocyjnego adresu URL z adresem fakturowania w Polsce.
 • Oferta wygasa 3 miesiące po wystawieniu nośnika zawierającego kupon lub w dniu wygaśnięcia podanym na kuponie (jeśli podano).
 • Wykorzystanie niniejszego kuponu i/lub kwoty promocyjnej oznacza akceptację niniejszych warunków. Oferta nie obowiązuje tam, gdzie jest to zabronione przez prawo.

Kody promocyjne są zwykle ograniczone do jednego na klienta i często są przeznaczone tylko dla nowych reklamodawców. Większość ofert wymaga, by przed przyznaniem przez nas kredytu konta AdWords spełniły określone warunki. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz w warunkach, które przesyłamy razem z kodem promocyjnym.

Nie czekaj i skontaktuj się z nami, a otrzymasz kupon AdWords i wsparcie naszego specjalisty!

1 Komentarz

 1. Reklamy google ads bardzo mocno pomagają w zdobywaniu
  potencjalnych klientów… 🙂

Dodaj komentarz