Tworzymy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe.

Google Analytics

Zdobywaj istotne dane

Usługa Google Analytics nie tylko umożliwia pomiar wielkości sprzedaży i liczby konwersji, ale również zapewnia bieżący wgląd w to, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny, jak do niej dotarli i co możesz zrobić, by chętnie do niej wracali.

Google Analytics

Narzędzia analityczne

Usługa Google Analytics opiera się na wydajnej, łatwej w obsłudze platformie do generowania raportów, co pozwala Ci decydować, jakie dane chcesz oglądać, i dostosowywać swoje raporty kilkoma kliknięciami myszy do własnych potrzeb.

Analityka treści

Raporty dotyczące treści pomagają dowiedzieć się, które części witryny mają dobrą skuteczność, a które strony są najpopularniejsze, dzięki czemu możesz poprawić wygodę użytkowania.

Analityka społecznościowa

Internet jest miejscem kontaktów towarzyskich, a Google Analytics pozwala mierzyć skuteczność Twoich kampanii w mediach społecznościowych. Możesz analizować, jak użytkownicy posługują się w Twojej witrynie funkcjami udostępniania informacji (np. przyciskiem Google +1) i reagują na Twoje treści na platformach społecznościowych.

Analityka danych mobilnych

Usługa Google Analytics ułatwia pomiar wpływu użytkowników komórek na Twoją działalność. Jeśli dodatkowo tworzysz aplikacje mobilne, Google Analytics udostępnia zestawy narzędzi dla programistów do systemów iOS i Android, które pozwalają sprawdzać, jak użytkownicy korzystają z aplikacji.

Analityka konwersji

Dzięki wachlarzowi funkcji analitycznych Google Analytics dowiesz się, jak wielu użytkowników przyciągasz do witryny, w jaki sposób oni z niej korzystają i jaką osiągasz sprzedaż.

Analityka reklam

Wykorzystaj cały potencjał swoich reklam w sieciach społecznościowych, na telefonach komórkowych i w wyszukiwarce oraz reklam displayowych, analizując dane o ich wyświetlaniu. Powiąż działania w swojej witrynie z kampaniami marketingowymi, by zyskać pełny obraz i zwiększać skuteczność reklam.

Copyrights © 2009-2017 & All Rights Reserved.
Go to Top