Kup domenę na giełdzie domen

Kup domenę na giełdzie domen
Szukasz atrakcyjnej domeny? Wejdź na giełdę domen i sprawdź jakie oferty mają sprzedający. Łatwo i bezpiecznie przeprowadzisz transakcję i zyskasz interesujący adres.

Większość dobrych i cennych adresów internetowych jest już zajęta. Nie rezygnuj jednak ze swojej ulubionej domeny i sprawdź możliwość jej odkupienia na giełdzie domen.

Giełda domen

Rynek domen na świecie jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Często nazywany jest rynkiem nieruchomości XXI wieku, który najprawdopodobniej posiada najwyższe stopy zwrotu. Wyobraź sobie, że w ramach inwestycji na kilkadziesiąt złotych możesz zarobić kilkaset procent więcej. Takie oraz jeszcze bardziej korzystne scenariusze możliwe są tylko na giełdzie domen.

W Polsce spektakularny zysk odniosła sprzedaż domeny opony.pl, która w 2010 roku została kupiona za 960 tys. zł. Ty również możesz zarobić na swojej domenie!

Ile kosztuje dobra domena?

Ceny domen na giełdzie wahają się od kilku złotych aż do kilkuset tysięcy złotych. Pamiętaj, że dobra domena może być bardzo cenna.

Dobra i krótka domena dla strony WWW sprawia, że użytkownicy chętnie wracają pod dany adres, gdyż łatwo było go zapamiętać. Dobra domena przyciąga też nowych klientów, którzy poszukują danych słów kluczowych w wyszukiwarkach.
Giełda domen KATEGORIA DOMEN: WYRÓŻNIONE

Giełda domen KATEGORIA DOMEN: WYRÓŻNIONE

Dlaczego warto zainwestować w domeny?

Od kilku lat można zaobserwować dynamiczny rozwój rynku domen w naszym kraju. Na rynku domen panuje coraz większy "ścisk", a większość prostych, chwytliwych i ciekawych nazw jest już wykupiona. Z uwagi na coraz mniejszą ilość wolnych adresów internetowych, posiadanie atrakcyjnych nazw domen jest bardzo wysoko wyceniane na rynku wtórnym domen.

Wpisz nazwę domeny...

Dodaj komentarz