Multiprogram – nowa odsłona programu partnerskiego Grupy Allegro

Multiprogram – nowa odsłona programu partnerskiego Grupy Allegro
Serwis Allegro to miejsce, w którym doskonale odnajdzie się zarówno kupujący jak i sprzedawca. Allegro to sposób na szybkie i bezpieczne zakupy. Serwis ten oferuję szeroki wachlarz produktów. Żaden inny serwis nie oferuje tak wielkiego wyboru asortymentu. Kupimy tu zarówno produkty nowe jak i używane. MultiProgram został utworzony w celu promocji serwisów i usług należących do oferty Grupy Allegro za pomocą Kreacji Reklamowych, umieszczanych na Stronach WWW Partnerów.

Partner otrzyma Prowizję, w wysokości:

 • 10 PLN za każdą rejestrację dokonaną przez nowego i unikalnego Użytkownika w Serwisie Allegro pod warunkiem pełnej aktywacji Konta przez tego Użytkownika;
 • 10% wpłat dokonanych na rzecz Grupy Allegro Sp. z o.o. przez poleconych przez siebie Użytkowników Allegro (Sprzedających) z tytułu usług świadczonych w ramach Serwisu Allegro;
 • 10% wpłat dokonanych na rzecz Grupy Allegro Sp. z o.o. z tytułu dokonania przez poleconego przez siebie Użytkownika transakcji w opcji "Kup teraz"
Przedstawiamy nową odsłonę programu partnerskiego Grupy Allegro. Mając na uwadze ciągłą zmianę standardów w Internecie, przygotowaliśmy lifting Multiprogramu.
W najbliższym czasie zaproponujemy naszym Partnerom ulepszone narzędzia do promocji serwisu allegro. Całość zmian podyktowana jest nowymi trendami i wygodą w korzystaniu z Multiprogramu.
Pracujemy nad stworzeniem optymalnych narzędzi, aby maksymalnie uprościć proponowane przez nas rozwiązania. Obserwujcie nowości, które pojawiać się będą w najbliższym czasie.
A wszystko po to, aby nasi Partnerzy odczuli jeszcze większy komfort korzystania z Multiprogramu i abyśmy wspólnie cieszyli się lepszymi konwersjami. Satysfakcja gwarantowana!
Użytkownikiem Allegro można zostać w prosty sposób. Wystarczy bezpłatnie się zarejestrować, aby móc czerpać radość z możliwości, jakie ma nam do zaoferowania ten serwis. Zaraz po zalogowaniu się do serwisu możemy wziąć udział w licytacji pożądanego przez nas produktu lub go kupić. Użytkownik Allegro może również wystawić przedmiot do licytacji oraz go sprzedać. Allegro to najpopularniejszy serwis aukcyjny w Polsce, z którego korzysta kilkanaście milionów użytkowników. Allegro często oferuję to, czego nie możemy znaleźć w sklepie, ponadto ceny są niezwykle konkurencyjne.

Użytkownicy Allegro mogą kupować i oferować produkty z działu:

 • Elektronika,
 • Moda i Uroda,
 • Dom i Zdrowie,
 • Dziecko,
 • Kultura i rozrywka,
 • Sport i wypoczynek,
 • Motoryzacja,
 • Kolekcje i sztuka,
 • Firma i usługi,
 • Strefa okazji.
Każdy z działów dzieli się na kilka kategorii. Ponadto mamy możliwość ustawienia parametrów wyszukiwanego przez nas produktu- to ogromna wygoda i komfort podczas zakupów online. Dzięki Allegro sprzedawca ma szansę na promocję swojego biznesu i zysk, ponieważ pobierana przez allegro prowizja jest niewielka. Z kolei bogaty asortyment i konkurencyjne ceny sprawią, że każdy kupujący znajdzie tu coś dla siebie. Produkty dedykowane są zarówno osobom o mniej zasobnych portfelach jak i dla tych, którzy zawsze mają je pełne.
Multiprogram Allegro

Multiprogram Allegro

 
Jak działa Multiprogram

Jak działa Multiprogram

Nowa, odświeżona szata graficzna panelu Partnera pozwoli w przyszłości na bardziej efektywny sposób zarządzania reklamami. 

2 komentarze

 1. Pingback: Radość kupowania i sprzedawania online | Artykuły Presell Pages

 2. Po zmianie strategii programu można otrzymać e-maila z informacją:

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie przypominamy, że w związku z wypowiedzeniem umowy w MultiProgramie, rozliczenie należności następuje zgodnie z wysokością Salda w zakładce o tej nazwie w Panelu.

  Ponoć decyzja w sprawie wypowiedzenia umowy jest nieodwołalna i związana jest ze zmianą strategii biznesowej MultiProgramu.

Dodaj komentarz