Profesjonalny hosting w nazwa.pl

Profesjonalny hosting w nazwa.pl

Potrzebujesz profesjonalnego hostingu? Chcesz zbudować własną witrynę internetową dla potrzeb własnej firmy? Poszukujesz rozwiązania, które pozwoli Ci na pełniejszy, szybszy rozwój i zapewni optymalne warunki do komunikacji w sieci? A może marzysz o prywatnej stronie? Wszystko, czego pragniesz znajdziesz w serwisie nazwa.pl.

Każdy użytkownik może dostosować zasobność serwera do własnych potrzeb. Serwer Actiwe to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. 50 GB powierzchni dyskowej umożliwia utrzymanie kilku serwerów WWW, bloga, systemu CRM albo forum internetowego.

Prowadzisz dynamicznie rozwijającą się firmę i potrzebujesz stabilnego hostingu, który nie zawiesi Ci całego systemu w czasie wzmożonego ruchu na stronie? Serwer Aktive Pro oferowany przez serwis nazwa.pl, to 100 GB powierzchni dysku, dowolnie przedzielanej między bazy danych, przestrzeń WWW i skrzynki pocztowe dla każdego pracownika firmy jest alternatywą, której trudno się oprzeć. Serwer WWW w serwisie nazwa.pl dostępny jest w trzech wariantach: Active, ActivePro oraz ActiveMax. Swobodna dyspozycja zasobami serwera serii Active i dowolność podziały ich na konkretne usługi to świetne rozwiązanie dla firm nastawionych na szybki rozwój i ceniących stabilność połączeń.Dla tych, którzy lubią mieć wszystko na najwyższym poziomie, bez ograniczeń, limitów i utrudnień, serwis przygotował specjalny wariant serwera ActiuveMax. Jego zaletami są: nielimitowana powierzchnia dyskowa, transfer, ilość baz danych i kont e-mail oraz FTP, profesjonalna baza danych MySQL bez limitu jednoczesnych połączeń i nie tylko. Bezpieczeństwo wyśrubowano do maksimum, a wszystkie parametry dopasowano do skali działań prowadzonych na serwerze i nieograniczonych możliwości serwera.

Chcesz sprawdzić jak to działa? Wystarczy wejść na www.nazwa.pl, zapoznać się ze szczegółami, wypełnić formularze rejestracyjne, by po ich zatwierdzeniu uzyskać 14-dniowy bezpłatny okres testowy serwera.

Podając kod ASW-YS75EC7 przy rejestracji możesz liczyć na rabat.

NAZWA.PL to:

 • PONAD 1 000 000
  użytkowników korzystających z naszych usług>
 • PONAD 600 000
  zarejestrowanych domen
 • PONAD 500 000
  Klientów
 • 11 000
  domen na Giełdzie Domen
 • PONAD 500 000
  unikalnych odwiedzin miesięcznie
 • 200 000
  odpowiedzi na e-maile naszych Klientów w ciągu roku
 • PONAD 160 000
  rocznie telefonów do naszego BOK
 • TRZYKROTNY
  laureat Godła „Firma Przyjazna Klientowi”
 • PONAD 200
  specjalistów nazwa.pl codziennie pracuje na Twój sukces

Dodaj komentarz