Tworzymy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe.

Referencje// Referencje i opinie klientów potwierdzające profesjonalizm naszej firmy.

An-Clin Anna Maciejewska

An-Clin Anna Maciejewska // Firma An-Clin świadczy usługi kompleksowego sprzątania.

Klasa przedsiębiorstwa widoczna jest także we wsparciu merytorycznym - doradztwo stoi tu na naprawdę wysokim poziomie. Miłym gestem wobec kontrahenta jest pomoc dotycząca eksploatacji produktu.

Referencje: PDF, JPG

Mpb Majster

Mpb Majster // Skład Materiałów Budowlanych Ostrów Wlkp.

Z firmą PP Design Studio - Paweł Pilch współpracujemy od roku 2011. Profesjonalizm, rzetelność, przystępna cena oraz innowacyjność rozwiązań wpływają na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę PP Design Studio. Polecamy.

Referencje: PDF, JPG

ARCHITBAU

ARCHITBAU // Jacek Makowski

ARCHITBAU wskazuje firmę PP DESIGN STUDIO - PAWEŁ PILCH z siedzibą w: ŚWIEBODZIN (66-200), OSIEDLE WIDOK 26D/2 jako wartego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca rozpoczęła się 01.09.2011 i na chwilę obecną trwa, ponieważ okazała się bardzo owocna.

W ramach zawartej umowy firma wykonuje:
- wykonanie strony internetowej,
- obsługa biznesowa,
- wykonywanie statystyk.

Zakupy tutaj zawsze zaliczają się do trafionych, bo firma dba o funkcjonalność asortymentu. Przedsiębiorstwo realizuje indywidualne zamówienia, tak by wykorzystanie towaru było dopasowane do indywidualnego klienta.

Marka zyskuje przywiązanie klientów, ponieważ jej artykuły są wykonane z klasą. Zakupy w danej firmie są przyjemnością, ponieważ design towaru stoi tu na wysokim poziomie.

Współpraca z przedsiębiorstwem należy do udanych, ze względu na pewną jakość usługi. Pracownicy firmy starają się o najwyższy standard działania, co jest jednym z ich najważniejszych atutów.

Firma doskonale spełnia się w zakresie terminowości usług. Tempo realizacji zadań przez przedstawicieli przedsiębiorstwa jest naprawdę imponujące.

Referencje: PDF, JPG

UE Poznań – Katedra Polityki Gospodarczej i Samorządowej

UE Poznań – Katedra Polityki Gospodarczej i Samorządowej // Prof. dr hab. Kazimierz Pająk prof. zw. UEP

W latach 2010-2012 firma PP Design Studio - Paweł Pilch stworzyła dla nas trzy rozbudowane projekty stron internetowych wspierających naszą działalność edukacyjną. Jakość wykonania, innowacyjność rozwiązań oraz przystępna cena stanowią istotny element przewagi konkurencyjnej tego Studia.

Referencje: PDF, JPG

Doradca ADR

Doradca ADR // Tomasz Majewski

Firma Majewski Tomasz potwierdza, że współpracuje z firmą PP Design Studio - Paweł Pilch z siedzibą w: Świebodzin (66-200), Osiedle Widok 26 d/2.

Współpraca rozpoczęła się 01.10.2012 i obecnie trwa, ponieważ jest bardzo skuteczna.

Zakres współpracy obejmuje:
- projektowanie strony internetowej.

Przedsiębiorstwo z pewnością należy do tych, które cenią jakość produktów. Widać dbałość o zachowanie wysokich standardów wykonania towaru.

Ceny produktów to mocny punkt na liście atutów przedsiębiorstwa. Sklep jest przyjazny klientowi ze względu na małe opłaty za towar.

Wiedza, którą ma przedsiębiorstwo, naprawdę budzi podziw. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że pracownicy firmy to profesjonaliści.

Klasa firmy widoczna jest także we wsparciu merytorycznym - doradztwo stoi tu na wyjątkowo wysokim poziomie. Pomoc pracowników przy konkretnym wyborze jest znacznym ułatwieniem. Ich duża wiedza pozwala sprawnie podjąć prawidłową decyzję.

Referencje: PDF, JPG

Speed Logistic

Speed Logistic // Daniel Radziewicz

Firma Speed Logistic pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą PP Design Studio - Paweł Pilch, za wysoką jakość świadczonych usług oraz rzetelne i profesjonalne podejście do klienta.

Z przyjemnością możemy polecić firmę PP Design Studio wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Jest godnym zaufania partnerem handlowym.

Referencje: PDF, JPG

Melania Design

Melania Design // Melania Barczyńska

Firma melaniadesign zaświadcza, że współpracowała z firmą PP Design studio z siedzibą w: świebodzin (66-200), Osiedle Widok 26 d/2.

Współpraca odbywała się w okresie: od 01.03.2012 do 06.04.2012 i była bardzo owocna.

Zakres współpracy obejmował:
- stworzenie strony internetowej.

Licząc na funkcjonalność towaru, warto skorzystać z propozycji tego sprzedawcy. Do zalet asortymentu z pewnością dodać można jego wszechstronność. Wykonawca wykazuje takie samo zaangażowanie we wszystkie przyjęte zlecenia. Zleceniodawca w kontaktach z firmą czuje się swobodnie, może wpływać na przebieg prac.

O klasie przedsiębiorstwa świadczy ogromna ilość informacji o własnej działalności. W swojej dziedzinie przedstawiciele firmy uznawani są za cenionych profesjonalistów.

Robiąc interesy z firmą można oczekiwać kompleksowego doradztwa. Kłopoty z użytkowaniem są sprawnie rozwiązywane.

Referencje: PDF, JPG

BudWaw, Polokokta

BudWaw, Polokokta // Zbigniew Okrasa

Niniejszym zaświadczam, że firma PP Design Studio Paweł Pilch zajmuje się od 2010 roku obsługą strony internetowej mojej hodowli www.polokokta.eu. PP Design Studio opracowała projekt strony, jednocześnie zajmuje się jej modernizacją, aktualizacjami oraz pozycjonowaniem w serwisach i wyszukiwarkach internetowych. Aktualizacje dokonywane są sprawnie i zgodnie z moimi sugestiami.

Udana współpraca z PP Design zaowocowała stworzeniem drugiego projektu - strony internetowej mojej firmy www.budwaw.pl. Współpraca z firmą PP Design przebiega bez najmniejszych komplikacji i problemów. Polecam PP Design jako profesjonalistów w zakresie budowy, pełnej obsługi oraz promocji każdego rodzaju działalności.

Referencje: PDF, JPG

Niemiecki Serwis Biurowy Socha

Niemiecki Serwis Biurowy Socha // Roksana Socha

Firma PP Design Studio stworzyła dla nas doskonałą stronę internetową, która w pełni spełnia nasze oczekiwania.

Strona została wykonana w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą PP Design Studio i możemy ją zdecydowanie polecić.

Referencje: PDF, JPG

Miko-Trans

Miko-Trans // Marcin Kowalski

Firma PP Design Studio wykonywała dla nas stronę internetową. Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Wszelkie uwagi i propozycje zmian były wykonywane terminowo i według naszych potrzeb.

W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą i zdecydowanie ją polecamy.

Referencje: PDF, JPG

OSK Fire

OSK Fire // Łukasz Bekisz

OSK FIRE - ŁUKASZ BEKISZ zaświadcza współpracę biznesową z firmą PP Design Studio - Paweł Pilch z siedzibą w: Świebodzin (66-200), Osiedle Widok 26 d/2.

Współpraca rozpoczęła się 01.09.2011 i na dzień dzisiejszy trwa, ponieważ okazała się bardzo satysfakcjonująca.

W ramach zawartej umowy firma realizuje:
- strona internetowa,
- pozycjonowanie,
- aktualizacja strony,
- social media.

Firma, dzięki cenom swoich usług, jest widocznym graczem na rynku. Można śmiało wybrać to przedsiębiorstwo, ponieważ mocną stroną są tutaj najniższe stawki na rynku.

W przypadku tego wykonawcy ryzyko usług słabej jakości nie występuje. Świadczenia przedsiębiorstwa na rzecz klienta niosą ze sobą wysoką markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania.

Specjaliści z firmy są świetnie zorientowani w realiach rynku. Znajduje to odzwierciedlenie w szerokich możliwościach sprostania konkurencji pod względem stosowanych rozwiązań.

Na długo zapada w pamięć sposób, w jaki przedsiębiorstwo podchodzi do kontrahenta. Robiąc interesy z tą firmą, ma się gwarancję na to, że zatrudnieni w niej fachowcy nastawieni są życzliwie do klienta.

Referencje: PDF, JPG

FILMAR meble

FILMAR meble // Adrian Piercewicz

W imieniu firmy FILMAR wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z firmą „PP Design Studio”, którą pragnę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych. Usługi oferowane przez firmę reprezentują najwyższy poziom zarówno pod względem technicznym, jak i kreatywnym.

Referencje: PDF, JPG

Zespół muzyczny AWANGARDA

Zespół muzyczny AWANGARDA // Robert Golla

Zdecydowanie polecamy Firmę PP Design Studio. Bardzo konkurencyjne ceny przy dostarczeniu usług o najwyższym poziomie. Nas obsługiwano profesjonalnie, szybko i solidnie.

Copyrights © 2009-2017 & All Rights Reserved.
Go to Top