Tworzymy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe.

Usuwanie wirusów z WordPress

Właściwe zabezpieczenie stron internetowych opartych na systemach CMS, takich jak popularny WordPress, jest niezwykle ważne nie tylko dla osób ją tworzących, ale przede wszystkim dla ich użytkowników.

Oferujemy kompleksową opiekę nad stronami internetowymi. Usuwamy wirusy, wdrażamy zabezpieczenia, dbamy o aktualizacje i regularne kopie bezpieczeństwa. Wykonujemy również modernizacje i optymalizację stron WWW.

Co grozi witrynom WordPress?

Zawirusowana strona, zaatakowana przez trojany lub Malware, może nie tylko rozsyłać masowy SPAM, ale też wykradać dane użytkowników, odwiedzających witrynę. Warto zatem zadbać o bezpieczeństwo strony, zanim przestanie ona działać, a atak rozprzestrzeni się wśród użytkowników strony.

Skąd ten problem?

Najczęstszą przyczyną ataków na stronę jest brak dbałości o aktualizację systemu oraz zainstalowanych wtyczek, jak również brak właściwego zabezpieczenia witryny. Nie jest to jednak błąd nieodwracalny i na każdym etapie można uporać się z powstałym problemem.

Przywrócenie stronie pełnej funkcjonalności wymaga strategicznego działania, które warto zlecić profesjonalistom.

Na kompleksowy proces usuwania wirusów na stronach WordPress składa się bowiem:

  • aktualizacja systemu i wszystkich komponentów na stronie,
  • tworzenie kopii zapasowej strony,
  • czyszczenie strony ze szkodliwych wirusów, usuwanie malware i trojanów,
  • diagnoza źródła problemu i tworzenie systemu zabezpieczeń na serwerze.

Zapewnij swojej witrynie specjalistyczną diagnostykę profesjonalne usuwanie wirusów z gwarancją skuteczności na długi czas.

Wycena usługi

Copyrights © 2009-2017 & All Rights Reserved.
Go to Top