Współpraca z firmą Tradedoubler

Współpraca z firmą Tradedoubler

Firma Tradedoubler jest jednym z pionierów koncepcji sieci marketingu afiliacyjnego, w ramach której wydawcy są wynagradzani, otrzymując prowizje ze sprzedaży generowanej przez nich dla reklamodawców.

Sieć marketingu afiliacyjnego pozwala szerokiej społeczności wydawców, reklamodawców, agencji i deweloperów poszerzyć zakres kontaktów oraz zwiększyć dochody.

Unikatowe podejście do performance marketingu umożliwia agencjom generowanie leadów sprzedażowych i stymulowanie ruchu dla klientów w celu zapewnienia ROI wynikającego z marketingu afiliacyjnego na platformach cyfrowych oraz w celu wykorzystania technologii afiliacyjnych Tradedoubler we własnych sieciach performance marketingu.

Firma zaś w wyjątkowy sposób udostępnia wiodącą technologię marketingu afiliacyjnego jako rozwiązanie wewnętrzne służące do zarządzania wszelkimi aspektami działań w obszarze performance marketingu.

Międzynarodowy wzrost dla klientów

Globalny zasięg technologii firmy Tradedoubler i sieci marketingu afiliacyjnego ułatwia reklamodawcom z całego świata stymulowanie dochodowego wzrostu na nowych rynkach.

Praca na innych rynkach?

Na stronie Tradedoubler możesz wybrać dodatkowe Kraje, z których masz ruch na swojej witrynie stając się międzynarodowym Wydawcom. Musisz zarejestrować nową stronę dla każdego Kraju.

Argentina, Austria, Brazil, Chile, Colombia, Costa Rica, Denmark, El Salvador, Finland, France, Germany, Honduras, Ireland, Italy, Lithuania, Netherlands, Norway, Panama, Paraguay, Peru, Polska, Portugal, Russia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom

Jak zostać partnerem afiliacyjnym w czterech prostych krokach

 1. Krok 1: Zarejestruj się
 2. Krok 2: Umieść reklamy i pliki typu product feed na stronie internetowej
 3. Krok 3: Weź udział w różnych programach i kampaniach
 4. Krok 4: Obserwuj na bieżąco, jak sobie radzisz

Panel

 • Zaloguj się
Login Tradedoubler

Login Tradedoubler

 • Strony > Dodaj stronę
Dodaj stronę Tradedoubler

Dodaj stronę Tradedoubler

 • Reklamodawcy > Moje programy
Moje programy Tradedoubler

Moje programy Tradedoubler

Przykładowe programy

mBank

Program partnerski mBanku polega na przekierowaniu użytkowników na strony mBanku, gdzie można złożyć wniosek on-line o otwarcie konta. Do programu zapraszamy wszystkie serwisy i wydawców zainteresowanych naszą ofertą. Jednocześnie mBank zastrzega sobie prawo do dokonania własnego wyboru, a w szczególności niedopuszczenia do programu serwisów zamieszczających treści dotyczące: pornografii, rasizmu, przemocy, dyskryminacji itp.

Wynagrodzenie dla Wydawców to 100 zł za poprawnie złożony wniosek zakończony podpisaną umową dla produktów eKONTO, eMax oraz eMax plus.

Korzyści dla Partnerów:

 • współpraca z renomowaną instytucją finansową.
 • promowanie konkurencyjnych i nowoczesnych produktów bankowych.
 • dostęp do atrakcyjnych narzędzi reklamowych mBanku.
 • dostęp do infrastruktury Tradedoubler, pozwalającej na optymalizację posiadanych zasobów medialnych.

Zaawansowane narzędzia reklamowe

Tradedoubler udostępnia wydawcom afiliacyjnym szeroką gamę narzędzi i raportów do zarządzania programami afiliacyjnymi, które przy minimalnym nakładzie czasu pozwalają na zarabianie pieniędzy dzięki marketingowi afiliacyjnemu

AdTool

AdTool to unikalne narzędzie przygotowane dla Wydawców sieci afiliacyjnej Tradedoubler, które umożliwia w szybki sposób pobranie i umieszczenie na stronie oferty produktowej Reklamodawcy. AdTool przygotowane przez Reklamodawców nie wymagają ze strony Wydawcy jakichkolwiek prac bardziej skomplikowanych niż pobranie bannera. Narzędzie przygotowane jest dla tych wydawców, którzy na swoich stronach pragną mieć zawsze aktualną i najlepiej dopasowaną do profilu swoich użytkowników ofertę produktową sklepów.

AdMatch

AdMatch to nasze pionierskie rozwiązanie z dziedziny reklamy kontekstowej. AdMatch skanuje zawartość strony na której umieszczony jest kod, a następnie emituje najbardziej dopasowane i skuteczne reklamy z programów w których bierzesz udział.

Dodaj komentarz