Wygodne formy pobrania zdjęć

Wygodne formy pobrania zdjęć

Depositphotos.com został założony w 2009 roku, firma siedziby mieści się na Florydzie w USA. Klienci firmy depositphitos pochodzą z ponad 192 krajów, tym samym obsługiwani są przez firmę w kilku językach.

Serwis ten umożliwia zakup i sprzedaż zdjęć stockowych wysokiej jakości. Ponadto znajdziemy na nim pliki grafiki wektorowej oraz wideo. Aby mieć dostęp do przeglądania 15,680,313 profesjonalnych zdjęć stockowych należy zarejestrować się na ich stronie. Rejestracja jest darmowa, przeglądanie zdjęć również nic nie kosztuje. Z kolei za pobranie zdjęć musimy uiścić pewną kwotę pieniężną. Ceny są różne w zależności od fotografii. Różne są również formy pobrania zdjęć, możemy skorzystać z kilku planów.

Wybierz najlepszy dla siebie plan

Wybierz najlepszy dla siebie plan

Plan dzienny

Pierwszym planem jest tzw. Plan dzienny, który umożliwia pobieranie zdjęć i grafiki wektorowej w dowolnym rozmiarze, codziennie do wysokości dziennego limitu. Cena takiego planu zależy od wyboru czasu trwania, który podzielony został na 1 miesiąc, 3 lub 6 miesięcy a nawet 1 rok. Klient despositphotos.com wybiera również plan dzienny Basic w zależności od ilości obrazów: 5,10,20,30,50,100,150,200 obrazów dziennie.

Plan miesięczny

Kolejnym planem jest miesięczny plan pobierania zdjęć, który został rozłożony na taki sam czas trwania w przypadku dziennego planu. Z kolei w tym planie mamy możliwość pobrania większej ilości zdjęć, która sięga nawet do 5000 obrazów na miesiąc.

Kredyty Pay-As-You-Go

Ostatnią formą pobrania zdjęć są tzw. Kredyty Pay-As-You-Go , użytkownik ma do wyboru 6 opcji: ( 50 kredytów w cenie $50, 100 kredytów -$95, 150 kredytów -$140, 500 kredytów-$455 oraz 1000 kredytów-$905), może również wybrać dowolną własna ilość kredytów.

1 Komentarz

  1. Pingback: Codzienny dostęp do wszystkich zdjęć stockowych. | Topwpisy - Artykuły SEO

Dodaj komentarz