Grupa Protector

Realizacja strony internetowej Grupy Protector wyspecjalizowanej w ochronie mienia, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony fizycznej oraz specjalistycznej ochrony obiektów handlowych i hurtowni.

DATA: 08.sty.2015

KLIENT:

INFORMACJE

Grupa Protector

Grupa Protector należy do grona firm najdłużej działających w branży w Polsce. Jest firmą koncesjonowaną, zajmującą się w szczególności pomocą w prowadzeniu przedsięwzięć biznesowych związanych z handlem.

Podstawowe zasady działania Grupy to natychmiastowa reakcja na zaistniałe zdarzenia, działania prewencyjne oparte na aktualnym diagnozowaniu zaistniałych problemów dotyczących prowadzonego przedsięwzięcia, ich analiza oraz formułowanie wniosków z nich wynikających i wdrażanie skutecznych, sprawdzonych w długoletnim działaniu rozwiązań.

WIĘCEJ

Fachowość, zobowiązanie, zaangażowanie, wspólne korzyści

Realizacja zadań ochrony odbywa się z poszanowaniem regulacji prawnych, interesu zleceniodawcy, z zachowaniem zasad etyki i sztuki zawodowej. Firma zapewnia klientom nadzór nad przedsięwzięciem, prowadzony zarówno przez własnych inspektorów, jak i niezależną firmę.

Cechuje ich indywidualne podejście do każdego klienta, a podmiotom współpracującym z nimi zapewnia pełną dyskrecję.

W celu realizacji podjętych zobowiązań, związanych ze świadczonymi przez firmę usługami, stosuje się, przede wszystkim, działania zapobiegające i eliminujące wszelkie zdarzenia niekorzystne. Jednocześnie podejmowane sa działania polegające na rozwijaniu zjawisk szczególnie pożądanych w prowadzonych przez kontrahentów przedsięwzięciach.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#991833
RGB 153, 24, 51

#607377
RGB 96, 115, 119

#f8f8f8
RGB 248, 248, 248

#252932
RGB 37, 41, 50

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Noto Sans

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

News Cycle

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress


Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.