Pokaż się w Google Moja Firma za darmo

Google Moja Firma to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania wizerunkiem firm i organizacji w Google, w tym w wyszukiwarce i Mapach. Aby ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy i przedstawić im swoją działalność, zweryfikuj informacje na jej temat i aktualizuj je na bieżąco.

  • Skorzystaj z bezpłatnej usługi Google Moja Firma i zdecyduj, w jaki sposób informacje o Twojej firmie będą wyświetlać się w Google, w tym w wyszukiwarce i Mapach.
  • Zachęcaj do interakcji nowych i obecnych klientów oraz opowiadaj im o swojej firmie.
  • Zarządzaj aktualnymi informacjami o firmie w Google.
  • Zbuduj grono lojalnych klientów, korzystając ze strony Google+. Obserwatorzy strony mogą wyrażać swoje zdanie o firmie, publikując wpisy i opinie, oraz dawać +1-ki, by polecić jej usługi i produkty w Google+, wyszukiwarce Google, Mapach lub reklamach.
  • Śledź zaangażowanie dzięki statystykom stron i wpisów w Google+.
  • Przeglądaj informacje z powiązanego konta Google Analytics i kanałów w YouTube.

Pokazuj swoją firmę w usługach Google

Udostępniaj klientom właściwe informacje w odpowiednim miejscu – wskazówki dojazdu do firmy w Mapach, godziny pracy w wyszukiwarce a numer telefonu, który można kliknąć i od razu zadzwonić do firmy, na komórce.

Platforma Google Moja Firma pomaga zbudować grono oddanych fanów. Klienci mogą wyrażać swoje zdanie o Twojej firmie, przyznając jej oceny i pisząc o niej opinie, dawać +1-ki, by polecić jej usługi i produkty, oraz udostępniać Twoje wpisy w Google+ w innych miejscach w sieci.

Firmy, które prowadzą działalność w konkretnym lokalu lub wybranej okolicy, uzyskują dodatkowe korzyści. Po zweryfikowaniu swojej firmy w usłudze Google Moja Firma możesz:

  • Ułatwiać użytkownikom znajdowanie Twojej firmy w Google. Google może wykorzystywać informacje o firmie, które podajesz, w wynikach wyszukiwania lokalnego.
  • Czytać opinie klientów i odpowiadać na nie.
  • Otrzymywać statystyki, jak klienci wyszukują Twoją firmę i skąd pochodzą.

Zdobądź nowych klientów dzięki bezpłatnej wizytówce w Google

Wizytówka pojawia się, gdy użytkownicy szukają Twojej i podobnych firm w wyszukiwarce lub Mapach Google. Google Moja Firma ułatwia tworzenie i aktualizowanie wizytówki – dzięki czemu możesz się wyróżnić i zdobyć nowych klientów.

Udostępniaj przydatne informacje, by zdobywać nowych klientów

Wykorzystuj każdą okazję, gdy ktoś znajdzie Twoją firmę w wyszukiwarce lub Mapach Google. Zadbaj o to, by wizytówka była aktualna – dodawaj nowe wpisy i zdjęcia, informuj o niestandardowych godzinach otwarcia i utwórz bezpłatną stronę internetową. To naprawdę nic trudnego.

Przyciągaj klientów z powrotem dzięki regularnym aktualizacjom

Zachęcaj swoich klientów do ponownych wizyt, podziel się informacją o nowościach, promocjach i specjalnych ofertach, aby byli na bieżąco.

Angażuj klientów online i zdobywaj ich lojalność

Buduj silne relacje z użytkownikami, na których Ci najbardziej zależy. Rozmawiaj z klientami, odpowiadając bezpośrednio na ich wiadomości i opinie.

Dodaj firmę do Google Firmy

1. Znajdź swoją firmę

2. Nie widzisz informacji o swojej firmie > Dodaj informacje o swojej firmie.

3. Wybierz sposób, w jaki chcesz otrzymać kod weryfikacyjny.

Aby zarządzać informacjami o firmie w wyszukiwarce, Mapach i innych usługach Google, musisz zweryfikować jej wizytówkę. Dzięki procesowi weryfikacji zwiększa się dokładność informacji o firmie, a dodatkowo tylko Ty, czyli właściciel lub menedżer firmy, masz do nich dostęp.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.