Lemański Photography&Film

Realizacja strony internetowej Lemanski Photography&Film pasjonatów, którzy łącząc zamiłowanie do obrazu i dźwięku z wrażliwością i doświadczeniem tworzą produkcje filmowe i fotografie wykorzystując przy tym najnowocześniejsze narzędzia.

DATA: 27.wrz.2020

KLIENT:

INFORMACJE

PRODUKCJE FILMOWE I FOTOGRAFIE

Realizacja strony internetowej Lemanski Photography&Film pasjonatów, którzy łącząc zamiłowanie do obrazu i dźwięku z wrażliwością i doświadczeniem tworzą produkcje filmowe i fotografie wykorzystując przy tym najnowocześniejsze narzędzia.

lemanscy.pro to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej, realizująca produkcje w filmowym stylu. Naszym głównym celem jest oddanie w naszych pracach magii chwili, pełni emocji i szczególnej atmosfery.

WIĘCEJ

JOANNA I ROBERT LEMAŃSCY

Poświęcamy wszystkie swoje umiejętności, wiedzę, oraz serce aby zrealizować dany projekt, a często, marzenia o idealnej pamiątce z uroczystości, w postaci reportażu. Jeżeli trafiłeś do nas, oznacza to, że potrzebujesz filmu, a nie tylko nagrania video. Dzisiaj, w dobie cyfrowego rozwoju, zdjęcia i filmy robi każdy. Cała sztuka polega natomiast na tym jak, a nie tylko, czy…

Nowoczesny sprzęt, który posiadamy (możliwość realizacji kompletnego zlecenia w jakości 4K), to tylko narzędzia, które mają pomagać nam w twórczej pracy. Reszta, to niezbędna do tworzenia filmów i fotografii wrażliwość, wyczucie, zaangażowanie i wiedza. Kochamy to co robimy, rozwijamy swoje pasje i poszerzamy wiedzę.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.