Portal Utrzymania ruchu Surtech

Portal Utrzymania Ruchu Surtech, dedykowany profesjonalistom i entuzjastom zajmującym się utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.

DATA: 03.gru.2023

KLIENT:

INFORMACJE

Utrzymanie ruchu

Surtech to portal poświęcony tematom związanym z utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych.

Misja portalu to dostarczanie najnowszych informacji, trendów i praktyk z obszaru utrzymania ruchu, umożliwiając przedsiębiorstwom przemysłowym osiąganie doskonałości operacyjnej. Poprzez regularne artykuły, porady ekspertów oraz studia przypadków, pomagamy przedsiębiorstwom w doskonaleniu procesów utrzymania, minimalizacji przestojów i optymalizacji wydajności.

WIĘCEJ

Wspieranie efektywności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju w przemysłowych procesach

Portal Utrzymania Ruchu został stworzony z myślą o dostarczaniu kompleksowej wiedzy i narzędzi z zakresu utrzymania ruchu, aby wspierać przedsiębiorstwa przemysłowe w osiąganiu najwyższej efektywności operacyjnej, zapewnianiu bezpieczeństwa pracowników oraz kierowaniu się zasadami zrównoważonego rozwoju.

Portal Utrzymania Ruchu jest miejscem, gdzie teoria spotyka się z praktyką, a nowoczesność idzie w parze z tradycją. Nasza misja to nie tylko dostarczanie informacji, ale także inspirowanie do ciągłego doskonalenia, by nasza branża rozwijała się zgodnie z najwyższymi standardami.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.