Wielkopolska kampania społeczno-edukacyjna na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie

„Wielkopolska kampania społeczno-edukacyjna na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.” to kampania informacyjna gdzie znajdziesz informacje o miejscach , które zajmują się pomocą dla osób doznających przemocy, stosujących przemoc i świadków takich zachowań.

DATA: 08.wrz.2017

KLIENT:

INFORMACJE


„Wielkopolska kampania społeczno - edukacyjna na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie.”

To tutaj znajdziesz ważne i aktualne informacje z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Jeżeli zastanawiasz się i chcesz sprawdzić czy problem przemocy dotyczy właśnie Ciebie, zajrzyj do zakładki przemoc.

Jeżeli szukasz ośrodka, instytucji czy organizacji, która zajmuje się pomocą, zajrzyj do wyszukiwarki dostępnej na stronie głównej i w zakładce baza ośrodków. Każdą osobę, która chce się dowiedzieć co oznaczają nazwy „zespół interdyscyplinarny” i „grupa robocza”, w kontekście modelu pomocowego w procedurze „Niebieskie Karty”, zapraszamy do zakładki pomoc.

WIĘCEJ

Kampania na rzecz Przeciwdziałania Przemocy

Z kolei w zakładce aktualności znajdują się informacje o nowych propozycjach, projektach i ofercie pomocowej poszczególnych ośrodków dla osób doznających przemocy, stosujących przemoc i świadków przemocy.

W zakładce współpraca można natomiast dodać kolejny podmiot do bazy ośrodków, a także zamieścić na portalu aktualną informację o ofercie pomocowej dla klientów i lokalnych wydarzeniach, konferencjach, szkoleniach i spotkaniach.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#ff7636
RGB 255, 118, 54

#108CCD
RGB 16, 140, 205

#1d1d1d
RGB 29, 29, 29

#f8f8f8
RGB 248, 248, 248

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Nunito Sans

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Lato

300 light italic

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress


Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.