Portal Świebodzin

Portal Świebodzin to pierwszy start-up Agencji PP Design Studio który powstał z inicjatywy właściciela. Ideą serwisu jest zaangażowanie społeczności lokalnej do współtworzenia bazy najważniejszych miejsc turystycznych w regionie.

DATA: 15.sie.2017

INFORMACJE

Portal Świebodzin

Szukasz pomysłu na wyjście z domu? U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz! Serwis Portal Świebodzin zawiera najpopularniejsze miejsca i atrakcje, które warto zobaczyć.

Baza stworzona przez mieszkańców gminy Świebodzin, Szczaniec, Lubrza, Łagów, Skąpe i Zbąszyń zawiera najważniejsze informacje turystyczne, ale również sprawdzone i rzetelne firmy świadczące usługi na terenie Naszego Powiatu.

WIĘCEJ

Najpopularniejsze miejsca i atrakcje

Można tu znaleźć aktualne informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i muzycznych, odbywających się w naszym mieście.

Tutaj zaczyna się przygoda z gminą Świebodzin i jej niepowtarzalnym klimatem. Portal jest kompleksowym serwisem, w którym zarówno Lubuszanie, jak i turyści znajdą sprawdzone i ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#ec2a32
RGB 236, 42, 50

#ffed00
RGB 255, 237, 0

#f5f5f5
RGB 245, 245, 245

#414042
RGB 65, 64, 66

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Lato

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.