Strona internetowa dla organizacji non-profit

W dzisiejszych czasach niemal każdy z nas posiada dostęp do Internetu. Dzięki globalnej sieci komputerów, informacje błyskawicznie docierają do wielu odbiorców jednocześnie. Bez wątpienia jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów trafiania do sporych grup ludzi.

Jeśli jesteś właścicielem organizacji non-profit, z całą pewnością, między innymi właśnie na tym Ci zależy. Jako agencja reklamowa działająca na rynku już od przeszło 10 lat, wiemy z doświadczenia, iż bardzo dużą rolę w e-marketingu odgrywa strona WWW. Stanowi ona bowiem wizytówkę organizacji, a także miejsce, gdzie każdy może zapoznać się z realizowanym programem. Ponadto ułatwia ona znacznie nawiązywanie nowych, niekiedy bardzo istotnych, kontaktów.

Niewątpliwie, jest też jednym z fundamentalnych elementów, kształtujących wizerunek organizacji. Umożliwia szybkie poszerzanie grona sympatyków oraz pomaga zdobyć zaufanie wśród tych, którzy jeszcze nie słyszeli o stowarzyszeniu. Warto wspomnieć, że adres takiej witryny można zawrzeć w każdej formie reklamy. Okazuje się to szczególnie przydatne, w sytuacji gdy na przykład nie mamy wystarczająco czasu antenowego, by wspomnieć o wszystkich informacjach. Podajemy wówczas adres www, pod którym internauta pozna wszystkie szczegóły. Poza tym, sam fakt posiadania profesjonalnej strony internetowej w obecnych czasach jest rzeczą niemal obowiązkową, a przede wszystkim sporym atutem. Niestety nie każda organizacja, szczególnie działająca charytatywnie, ma wystarczająco funduszy by móc pozwolić sobie na posiadanie owej strony. Na szczęście trafiłeś pod dobry adres, ponieważ nasza firma z ogromną przyjemnością stworzy stronę WWW dla projektu niekomercyjnego!

Zupełnie za darmo oferujemy wykonanie profesjonalnego szablonu, stworzonego specjalnie na potrzeby Twojej organizacji oraz pełen hosting.

Oczywiście do Twojej decyzji pozostawiamy wybór adresu witryny, ale w razie jakichkolwiek wątpliwości, z chęcią posłużymy dobrą radę. Zapewniamy również pocztę e-mail z własną domeną np. organizacja@domena.pl. Oferujemy także projekt logotypu idealnie komponującego się z szatą graficzną strony, a nawet interaktywną mapkę dojazdu. Ta ostatnia znacznie ułatwia dotarcie do siedziby organizacji, szczególnie w przypadku, gdy lokalizacja jest nietypowa lub trudno tam trafić.

Na swojej stronie znajdziesz także formularz kontaktowy, który zapewni internautom szybką i prostą komunikację z Twoim stowarzyszeniem. Na naszych stronach instalujemy statystyki internetowe monitujące np. ilość odwiedzin, komentarzy lub gości online. W swojej witrynie warto też zamieszczać zdjęcia np. z ostatnio organizowanych akcji, spotkań, wydarzeń czy sukcesów. Dodają one wiarygodności zrzeszeniu i jej działaniom, a ponadto urozmaicają zwiedzanie witryny oraz poznawanie organizacji. Z tego też powodu, w swojej ofercie mamy galerie zdjęć, której nie może zabraknąć na Twojej stronie.

Nasze witryny tworzymy w oparciu o najnowsze technologie tj. HTML, PHP, jQuery, AJAX i zawsze z wielką dbałością o szczegóły. Oferujemy pełne wsparcie, zarówno techniczne, jak i z zakresie doradztwa. Zajmujemy się także pozycjonowaniem stron. Jest to jeden z bardzo efektywnych sposobów promowania witryn WWW.

Jeśli posiadasz organizację non-profit a brak Ci funduszy na założenie strony Internetowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową: biuro@ppdesignstudio.pl lub telefoniczną: +48 781 635 911

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.