Budowanie witryn wielojęzycznych z WPML

Wtyczka, która spełniła moje oczekiwania i naprawdę mogę ją polecić. Mowa o WPML – najpopularniejszy i najlepszy plugin do obsługi stron wielojęzycznych.

WPML to komercyjna wtyczka stworzona przez OnTheGoSystems która ułatwia budowanie witryn wielojęzycznych, firmowych stron internetowych i blogów. Przyjazny i intuicyjny interfejs zaoszczędzi nam cenne minuty przy tworzeniu dodatkowych wersji językowych.

WPML zawiera najnowocześniejsze metody zarządzania tłumaczeniami. W domyślnej instalacji wtyczka jest wyposażona w ponad 40 języków. Możesz też dodać własne warianty językowe (jak kanadyjski, francuski, hiszpański lub meksykański) przy użyciu edytora WPML języków. Można zorganizować różne zawartości językowe w tej samej domenie (w katalogach językowych), w subdomenie lub w innych domenach.

Dlaczego warto wybrać WPML?

  • Kompletna – Z WPML można tłumaczyć strony, wiadomości, niestandardowe typy i menu.
  • Kompatybilna – Każdy motyw lub WordPress, która wykorzystuje API.
  • Niezawodna – Zapewnia pełną obsługę WPML, pomaga dostarczać doskonałe strony internetowe na czas.

Dostępne wersje:

Masz nieograniczone miejsca, pełne wsparcie i 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy.

  • Nieograniczone strony – można zainstalować i używać WPML na dowolnej liczbie stron.
  • 1 rok wsparcia i aktualizacje – przy każdym zakupie można także otrzymać wsparcie i aktualizacje przez rok. Przed upływem roku, można rozszerzyć wsparcie i aktualizacje ok. 50% pierwotnej ceny.
  • 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy – nie jest zadowolony z jakiegokolwiek powodu? Wystarczy zapytać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Program partnerski WPML

Dodatkowo przy poleceniu wtyczki możesz zyskać prowizję od sprzedaży za pomocą przekierowania na stronę producenta. Płatność za pomocą PayPal pod koniec każdego miesiąca.

  • Multilingual CMS prowizja $20 (usd)
  • Multilingual Blog prowizja $7 (usd)

Link do strony głównej:

www.wpml.org

Przykładowy baner z Affiliate banners:


Multilingual WordPress

Przykładowe strony z wykorzystaniem WPML Multilingual CMS

Polecam wtyczkę WPML dla każdego, kto chce wykonać stronę internetową z wykorzystaniem WordPressa, i ma być to serwis wielojęzykowy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.