AX System

AX SYSTEM Sp. z o.o. świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości na obiektach, wraz z utrzymaniem terenów zewnętrznych i zielonych.

DATA: 20.maj.2019

KLIENT:

INFORMACJE

AX System

AX SYSTEM Sp. z o.o. świadczy usługi kompleksowego utrzymania czystości na obiektach, wraz z utrzymaniem terenów zewnętrznych i zielonych.

Spełnia wszystkie oczekiwania i wymagania Klientów w tym zakresie, utrzymując jednocześnie wysoki poziom usług. Celem działań firmy jest nawiązanie trwałej współpracy z Klientem poprzez systematyczne wdrażanie najnowszych technologii i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

WIĘCEJ

Usługi kompleksowego czyszczenia obiektów

Podstawową działalnością są usługi porządkowo – czystościowe obejmujące kompleksowe utrzymanie czystości we wszelkich rodzajów obiektów oraz na terenach zewnętrznych i zielonych.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#2d9ad9
RGB 45, 154, 217

#009846
RGB 0, 152, 70

#668090
RGB 102, 128, 144

#12171a
RGB 18, 23, 26

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Nunito Sans

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.