Agnieszka Zachmann

Realizacja strony internetowej firmy budowlanej Ståltek AS Montering działającej w przemyśle norweskim.

DATA: 11.cze.2019

INFORMACJE

Agnieszka Zachmann

Współzałożycielka Fundacji PCPS – Poznańskiego Centrum Profilaktyki Społecznej; od kilkunastu lat prowadzi grupę wolnościową dla mężczyzn stosujących przemoc realizując autorski program terapeutyczno-edukacyjny „Partner”.

Studentka filozofii i psychologii na UAM w Poznaniu od 6 lat praktykuje terapię traumy korzystając z nowych podejść i metod pracy.

WIĘCEJ

Terapia i Psychoedukacja Poznań

Certyfikowana Specjalistka w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Certyfikowana Superwizorka Pomocy Ofiarom Przemocy w Rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (numer certyfikatu 48).

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.