BHP3

Realizacja strony internetowej firmy BHP3 świadczącej kompleksowe usługi z zakresu BHP dla firm, szkolenia PPOŻ oraz z ochrony środowiska.

DATA: 21.mar.2020

INFORMACJE

Kompleksowe usługi z zakresu BHP

Firma Usługowo-Szkoleniowa działa na rynku od 2005 roku. Jesteśmy firmą która w swoim składzie posiada kilku specjalistów zapewniających specjalistyczna obsługę firm w wielu zakresach, współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami zewnętrznymi, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy obecnie trzy lokalizację: Łódź, Łowicz, ul. Armii Krajowej oraz w Zielkowice k. Łowicza; dogodne położenie sprawia, że z łatwością dojeżdżamy do klientów z centralnej Polski, by np. prowadzić nasze usługi w całym województwie łódzkim.

WIĘCEJ

Firma Usługowo-Szkoleniowa

Oferujemy kompleksową obsługę firm i przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem BHP, ochrony środowiska, systemu HACCP, FSCC22000, pełnego zakresu ochrony przeciwpożarowej w zakładach pracy, oraz Ochrony Danych Osobowych.

Od niedawna zajmujemy się również zaopatrzeniem zakładów pracy w odzież roboczą.

Założyciel: główny specjalista ds. BHP i ochrony p.poż Tomasz Kuciński.

Pracuje w zawodzie głównego specjalisty ds. bhp od 2003 roku w tym pełnił 5-letni staż na stanowisku kierownika ds. bhp, specjalizuje się w zakładach produkcyjnych o zwiększonym ryzyku, doświadczenie w branżach metalowej, zakładach z występującą atmosferą wybuchową, zakładach z zamontowanymi systemami wysokiego i automatycznego składowania.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.