Przewozy Paszak

Realizacja strony internetowej przedsiębiorstwa F.H.U. PASZAK świadczącego usługi krajowego i międzynarodowego przewozu osób do Holandii, Belgii i Niemiec.

DATA: 24.lip.2019

KLIENT:

INFORMACJE

Firma F.H.U. PASZAK

Realizacja strony internetowej przedsiębiorstwa F.H.U. PASZAK świadczącego usługi krajowego i międzynarodowego przewozu osób do Holandii, Belgii i Niemiec.

Firma F.H.U. PASZAK istnieje na rynku od 1991 roku. Posiada szerokie doświadczenie zawodowe w przewozach krajowych i międzynarodowych.
Z roku na rok podwyższa jakość świadczonych usług np. oferuje przewozy osób do Holandii. Jest elastyczna i dopasowuje się do wymagań Klientów.

WIĘCEJ

Profesjonalna firma przewozowa

Najwyższym priorytetem jest zapewnienie Państwu najlepszych warunków podróży. Mając na uwadze komfort pasażerów, firma zaopatrzyła się we flotę nowoczesnych, komfortowych pojazdów spełniających najwyższe standardy.

Na rynku od konkurencji wyróżnia ich jakość świadczonych usług oraz atrakcyjne ceny!

Dokłada wszelkich starań, aby podnosić jakość swoich usług oraz poszerzać zakres działalności.

Gwarantuje uczciwość, solidność i satysfakcję każdego Klienta oraz profesjonalną obsługę przez 24 godziny na dobę.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.