Immobila Nieruchomości

Biuro nieruchomości, działające na rynku lubuskim od wielu lat, skupia swą uwagę głównie na Świebodzinie i jego okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zajmuje się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Biuro mieści się w centrum Świebodzina, co sprawia, że jest widoczne i łatwo dostępne dla potencjalnych klientów.

DATA: 07.lip.2016

KLIENT:

INFORMACJE

Immobila Nieruchomości

Jesteśmy biurem nieruchomości, działającym na rynku lubuskim od wielu lat, skupiając swą uwagę głównie na Świebodzinie i jego okolicach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości.

Nasze biuro mieści się w centrum Świebodzina, co sprawia, że jesteśmy widoczni i łatwo dostępni dla potencjalnych klientów.

WIĘCEJ

Zakres usług

 • pośrednictwo w sprzedaży/kupnie nieruchomości
 • pośrednictwo w wynajmie/najmie nieruchomości
 • wyceny nieruchomości
 • opinie o nieruchomościach
 • doradztwo i ekspertyzy z zakresu obrotu nieruchomościami
 • regulacje prawne nieruchomości
 • podziały i scalanie nieruchomości
 • doradztwo w sprzedaży/kupnie nieruchomości
 • doradztwo inwestycyjne
 • pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych
 • świadectwa energetyczne

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#d80027
RGB 216, 0, 39

#31a2e1
RGB 49, 162, 225

#3d4a5b
RGB 61, 74, 1

#2b2a28
RGB 247, 176, 167

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Armata

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy ZzStrona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.