Bar na Starówce

Realizacja strony internetowej Baru na Starówce serwującego kuchnię domową z tradycyjnymi polskimi potrawami, które przygotowywane są na miejscu zawsze świeże i z naturalnych, starannie dobranych produktów.

DATA: 21.cze.2016

INFORMACJE

Bar na Starówce

Kuchnia domowa z tradycyjnymi polskimi potrawami, które przygotowywane są na miejscu zawsze świeże i z naturalnych, starannie dobranych produktów.

Niezwykły klimat, magiczna atmosfera, wspaniałe aromaty, miła obsługa, wyśmienite obiady jak u mamy – do takich miejsc warto wracać!

WIĘCEJ

Kuchnia domowa

Kuchnia domowa z tradycyjnymi polskimi potrawami, które przygotowywane są na miejscu zawsze świeże i z naturalnych, starannie dobranych produktów.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych dań, przygotowanych według sprawdzonych receptur bez użycia konserwantów.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.