Magda Linette

Magda Linette Magda Linette (ur. 12.02.1992) to obecnie druga rakieta polskiego kobiecego tenisa. Poznanianka po kwietniowym turnieju w Katowicach jako dziewiąta Polka w historii awansowała do setki najlepszych zawodniczek na świecie (WTA). Magda swoją przygodę z tenisem zaczęła w wieku pięciu lat. Pierwsze kroki na korcie stawiała pod okiem swojego taty Tomasza Linette.

DATA: 22.lip.2015

KLIENT:

INFORMACJE

Magda Linette

Magda Linette (ur. 12.02.1992) to obecnie druga rakieta polskiego kobiecego tenisa. Poznanianka po kwietniowym turnieju w Katowicach jako dziewiąta Polka w historii awansowała do setki najlepszych zawodniczek na świecie (WTA).

Magda swoją przygodę z tenisem zaczęła w wieku pięciu lat. Pierwsze kroki na korcie stawiała pod okiem swojego taty Tomasza Linette – trenera tenisa. Następnym szkoleniowcem był trener Michał Dembiński, który przygotował ją do rywalizacji turniejowej.

WIĘCEJ

Pro Tennis Player from Poland

Magda od najmłodszych lat przejawiała ogromny talent, który w połączeniu z wyjątkową pracowitością doprowadził ją do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

W sezonie 2015, Magda po raz pierwszy wystąpiła w turnieju głównym Wielkiego Szlema w Wimbledonie, Roland Garros oraz US Open. W tym ostatnim dotarła do II rundy. W październiku 2015 roku osiągnęła swój największy sukces dochodząc do finału WTA w Tokio.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#dbf503
RGB 219, 245, 3

#000000
RGB 0, 0, 0

#ffffff
RGB 255, 255, 255

#222222
RGB 34, 34, 34

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

PT Sans

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Advent Pro

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.