Filmar – meble na wymiar

Firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem, realizująca zamówienia obejmujące wykonywanie różnego rodzaju mebli na indywidualne zamówienie.

DATA: 28.kw..2016

KLIENT:

INFORMACJE

FILMAR meble

Firma FILMAR zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli na wymiar. Jest firmą z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem. Realizuje zamówienia obejmujące wykonywanie różnego rodzaju mebli na indywidualne zamówienie.

Głównym celem firmy jest wyjście naprzeciw każdemu klientowi, dlatego meble wykonywane są w dowolnym wymiarze i według indywidualnego projektu.

Szeroka oferta mebli zarówno pod względem wzornictwa jak i wykorzystywanych materiałów. Meble produkowane przez firmę cechuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny wygląd.

Dla zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów firma zapewnia własny transport oraz montaż mebli.

WIĘCEJ

Funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania

Asortyment producenta obejmuje: meble kuchenne, szafy wnękowe i wolnostojące, zabudowy wnęk, meble łazienkowe, meble biurowe, meble sklepowe i inne według zlecenia klienta.

Ponadto Filmar meble specjalizuje się również w doborze sprzętu AGD, sprzedaży oraz wykonuje profesjonalny montaż sprzętów AGD do zabudowy w meblach.

Wychodząc naprzeciw wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom klienta, firma oferuje bezpłatny pomiar mebli.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#de202a
RGB 222, 32, 42

#ebebeb
RGB 235, 235, 235

#1c1d1f
RGB 28, 29, 31

#ffffff
RGB 255, 255, 255

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Roboto

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Open Sans

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Merriweather

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.