Plażowy Zakątek

W miejscu pełnym pozytywnych emocji, pięknych krajobrazów i przyjaznych ludzi, powstały domki „Plażowy Zakątek”. Jeśli chcesz dobrze wypocząć, zrelaksować się i odprężyć, musisz wpaść do nowo wybudowanych, komfortowo i estetycznie urządzonych drewnianych domków całorocznych położonych w Lubrzy zaledwie 50 m od jeziora.

DATA: 05.sty.2018

INFORMACJE

Plażowy Zakątek

… to miejsce, które zaczaruje każdego

Wygodne, nowoczesne wnętrza urządzone z myślą o komforcie gościa sprawiają, że wypoczynek nabiera zupełnie innego znaczenia. Odpoczynek na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających gości. Każdy budynek jest klimatyzowany posiada aneks kuchenny, przestronną łazienkę oraz niezależny, wygodny i zadaszony taras.

Propozycja Plażowego Zakątka to ucieczka od tłumnych domów wczasowych, gwarnych pensjonatów, drogich hoteli. To prawdziwy luksus prywatności w niewygórowanej cenie!

WIĘCEJ

Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi!

W miejscu pełnym pozytywnych emocji, pięknych krajobrazów i przyjaznych ludzi, powstały domki „Plażowy Zakątek”.

„Plażowy Zakątek” to miejsce, w którym nasi Goście będą cieszyć się prawdziwą beztroską, czerpiąc radość z bliskości natury, ekologii i piękna.

Domki położone są nad pięknym jeziorem Goszcza w miejscowości Lubrza. Plaża jest tutaj rewelacyjnie urządzona, z dużym placem zabaw dla dzieci, boiskiem do siatkówki plażowej, ławeczkami i stolikami dla rodziców oraz dużym pomostem, na którym również rozstawiono ławki. Turystycznie: bajka!

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#23a5c9
RGB 35, 165, 201

#27406d
RGB 39, 64, 109

#feda69
RGB 254, 218, 105

#1e3154
RGB 30, 49, 84

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Lato

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Playfair Display

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: Grafika

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.