Top Social

Kompleksowa obsługa social media w najpopularniejszych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube czy Twitter. Opracowanie skutecznej strategii komunikacji z klientami i fanami, budowanie profesjonalnego wizerunku.

DATA: 12.wrz.2018

KLIENT:

INFORMACJE

Top Social

Kompleksowa obsługa Social Media w Twojej firmie!

Współczesne social media dają wiele możliwości jeszcze lepszej promocji firmy i pozyskiwania klientów. Facebook, Instagram lub YouTube – to jedne z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, w których również Twoja firma może zaistnieć. Chętnie Ci w tym pomożemy!

WIĘCEJ

Obsługa Social Media w najpopularniejszych serwisach społecznościowych.

Obecność w social media pozwala dotrzeć do tysięcy nowych odbiorców. Wykorzystywanie dedykowanych narzędzi do publikacji oraz płatnych kampanii reklamowych, daje możliwość precyzyjnego określenia grupy odbiorców, do których Twój przekaz ma dotrzeć. W ten sposób nie tylko ograniczasz swoje koszty, ale również zwiększasz skuteczność działania.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#ff5e85
RGB 255, 94, 133

#4491ff
RGB 68, 145, 255

#7a83f4
RGB 122, 131, 244

#ffa3be
RGB 255, 163, 190

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Poppins

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.