Superwizorzy

Portal poświęcony tematyce superwizji w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

DATA: 15.lut.2019

KLIENT:

INFORMACJE

Superwizorzy

Superwizorzy w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Portal poświęconym tematyce superwizji w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Tutaj znajdziesz informacje o tym czym jest superwizja i dlaczego stanowi wartościowe narzędzie wsparcia specjalistów wykonujących pracę w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Tutaj również poznasz superwizorki i superwizorów, certyfikowanych przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którzy praktykują tę formę wsparcia specjalistów.

WIĘCEJ

Specjaliści wspierający pomagaczy

Na portalu dowiesz się również jak można zostać superwizorką / superwizorem i po przebytym procesie certyfikacyjnym, rozpocząć działalność związaną z profesjonalnym wspieraniem specjalistów, w tym członków zespołów interdyscyplinarnych i grup roboczych realizujacych procedury „Niebieskie Karty”. W zakładce komunikaty i oświadczenia znajdziesz ważne informacje oraz opinie środowiska superwizorów. W razie pytań możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#032b5f
RGB 3, 43, 95

#00a0e3
RGB 0, 160, 227

#fc5546
RGB 252, 85, 70

#eceff3
RGB 236, 239, 243

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Open Sans

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Didact Gothic

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.