Trans-Speed Logistics

Najnowsza realizacja strony internetowej wykonana w platformie WordPress na potrzeby TRANS-SPEED firmy świadczącej usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarów.

DATA: 24.cze.2017

INFORMACJE

Trans-Speed Logistic

Firma spedycyjna Trans-Speed Logistic świadczy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarów: transport międzynarodowy w krajach UE, transport ładunków pojazdami o ładowności od 1,3 t do 24 tony.

Z pewnością oferta firmy spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania współpracy z korzyścią dla obu stron. Firma będzie zobowiązana za zainteresowanie się ofertą i powierzenie obsługi transportowej towarów.

WIĘCEJ

Kompleksowa obsługa transportowa

Działalność oparta jest na profesjonalnej kadrze pracowników obsługi transportu jak i doświadczonych przewoźnikach. Śmiało można Państwu zagwarantować terminową i sprawną realizację zleceń transportowych jak i pełną odpowiedzialność za powierzony ładunek.

Codziennie do Państwa dyspozycji firma posiada pojazdy na terenie Warszawy i okolic oraz Holandii, Belgii i Niemiec.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#184c4f
RGB 247, 176, 167

#b6d15c
RGB 247, 176, 167

#f7f7f7
RGB 247, 176, 167

#2b2a28
RGB 247, 176, 167

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Open Sans

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Titillium Web

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz



Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.