PCPS – Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej

Fundacja PCPS – Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej działa na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, relacji partnerskich i kompetencji rodzicielskich oraz wspierania specjalistów pracujących w tych obszarach.

DATA: 20.cze.2017

KLIENT:

INFORMACJE

Fundacja PCPS

Poznańskie Centrum Profilaktyki Społecznej działa na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, relacji partnerskich i kompetencji rodzicielskich oraz wspierania specjalistów pracujących w tych obszarach.

Masz trudności w relacjach partnerskich? W sytuacjach konfliktowych reagujesz agresją? Chcesz to zmienić, lecz nie wiesz jak? Zapraszamy na zajęcia. Możesz nauczyć się słuchać, rozmawiać i rozwiązywać spory bez ranienia siebie i innych.

WIĘCEJ

Informacje i porady w zakresie:

  • działania na terenie miasta Poznania systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, procedurach interwencyjnych oraz placówkach zajmujących się pomocą długofalową, w tym ośrodkach wspierających osoby doznające przemocy, oferujące pomoc i schronienie całodobowe oraz programy korekcyjno – edukacyjne dla sprawców przemocy domowej,
  • procedury postępowania w przypadku stwierdzenia możliwości popełnienia przestępstwa przeciwko rodzinie,
  • skierowania konkretnej sprawy dotyczącej problemu przemocy domowej do zespołu interdyscyplinarnego,
  • możliwości podjęcia leczenia przez osoby uzależnione oraz możliwości terapii osób współuzależnionych.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#41b3e5
RGB 65, 179, 229

#0484cf
RGB 4, 132, 207

#003092
RGB 0, 48, 146

#2e3033
RGB 46, 48, 51

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Raleway

Regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.