Mat Bud

Realizacja strony internetowej firmy Mat Bud świadczącej profesjonalne usługi z zakresu izolacji natryskowych pianką PUR. Strona w technologi RWD (strony responsywne) zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO) z wykorzystaniem najpopularniejszego systemu do zarządzania treścią CMS WordPress.

DATA: 27.cze.2019

KLIENT:

INFORMACJE

Mat Bud - Izolacje natryskowe pianką poliuretanową

Firma Mat Bud świadczy profesjonalne usługi z zakresu izolacji natryskowych pianką PUR.

Oferuje termiczne izolacje natryskowe pianką otwartokomórkową i zamkniętokomórkową, która doskonale sprawdzają się w ocieplaniu budynków mieszkalnych, przemysłowych, a także rolniczych.

Firma działa na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

WIĘCEJ

Profesjonalne usługi z zakresu izolacji natryskowych pianką PUR

Specjalizuje się w natrysku izolacji na zewnętrzne oraz wewnętrzne powierzchnie budynków (budynki mieszkalne, hale produkcyjne, magazyny, chłodnie, budynki inwentarskie, itp.) oraz na dachy płaskie (hale, magazyny). Pianka PUR jest przyjazna dla środowiska. Nie zawiera związków rakotwórczych i alergicznych. Technologia PUR szybko wypiera tradycyjne metody izolacji, czyli wełnę mineralną, styropian i papę.

Oferuje usługi w konkurencyjnych cenach i na najwyższym poziomie. Priorytetem firmy jest satysfakcja klientów i partnerów poprzez rzetelne i terminowe wykonanie prac.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.