CDiTN Poznań

W Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej znajdą Państwo specjalistów, którzy w rzetelny i przyjazny sposób przeprowadzą diagnozę logopedyczną, udzielą konsultacji, przygotują plany terapeutyczne oraz poprowadzą zajęcia dla Państwa dzieci

DATA: 21.cze.2016

KLIENT:

INFORMACJE

CDiTN Poznań

Specjalnością CDiTN jest kompleksowa diagnoza i terapia neurologopedyczna dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy, autyzmem, zespołem Aspergera, alalią, opóźnionym rozwojem mowy, afazją, zespołem Downa, dysleksją i wadami wymowy.

Spełnia wszystkie oczekiwania i wymagania Klientów w tym zakresie, utrzymując jednocześnie wysoki poziom usług. Celem działań firmy jest nawiązanie trwałej współpracy z Klientem poprzez systematyczne wdrażanie najnowszych technologii i podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

WIĘCEJ

Pedagog, neurologopeda, logopeda

Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej Wspomaganie rozwoju dziecka to miejsce, które w profesjonalny i rzetelny sposób otoczy opieką Państwa dzieci.

Doświadczenie CDiTN pozwoliło stworzyć ofertę skierowaną do dzieci z różnymi trudnościami w zakresie rozwoju mowy i komunikacji oraz trudnościami rozwojowymi.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.