Bud Waw

Realizacja strony internetowej firmy Bud Waw zajmującej się kompleksowymi wykończeniami mieszkań, domów, lokali biurowych oraz remontowaniem i adaptacją pomieszczeń

DATA: 21.cze.2016

KLIENT:

INFORMACJE

Bud Waw - Usługi remontowo-budowlane Warszawa

BudWaw to firma remontowo-budowlana zajmująca się kompleksowymi wykończeniami mieszkań, domów, lokali biurowych oraz remontowaniem i adaptacją pomieszczeń takich jak poddasza, piwnice oraz sutereny.

Praca firmy obejmuje budynki mieszkalne – zarówno mieszkania, domy jednorodzinne, a także wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, magazyny czy miejsca wypoczynku. Firma realizuje zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji.

WIĘCEJ

Firma remontowo-budowlana z Warszawy

Firma dba o dobry kontakt z klientem i stara się każdemu dać pewność oraz fachowość wykonanych usług.

Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie z dotrzymaniem terminów zawartych w umowie z klientem.

Oprócz prac budowlano-wykończeniowych oferta firmy obejmuje pomoc przy skręcaniu-montażu mebli, usługi transportowe oraz sprzątanie.

Wykonanie pomiarów i wycena jest gratis.

Oferuje usługi w konkurencyjnych cenach i na najwyższym poziomie. Priorytetem firmy jest satysfakcja klientów i partnerów poprzez rzetelne i terminowe wykonanie prac.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.