Gabinet Vertebralis

Gabinet fizjoterapii „Vertebralis”, świadczący kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej, masażu i kinezyterapii w Poznaniu.

DATA: 21.cze.2016

KLIENT:

INFORMACJE

Gabinet fizjoterapii Vertebralis

Gabinet fizjoterapii Vertebralis od 2008 roku świadczy kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii, terapii manualnej, masażu i kinezyterapii. W pierwszej kolejności stawia na solidną diagnostykę, później ukierunkowaną terapie, a na końcu trening medyczny i profilaktykę ponownego wystąpienia dolegliwości.

10-letnie doświadczenie poparte ponadprzeciętnymi kwalifikacjami. Gabinet zlokalizowany w Poznaniu na Osiedlu Piastowskim 60 zapewnia indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta zabiegi z zakresu fizjoterapii.

WIĘCEJ

Gabinet terapii manualnej w Poznaniu

Dla specjalistów pracujących w Gabinecie Fizjoterapii VERTEBRALIS podstawę działania stanowi kompleksowa diagnostyka pozwalająca dobrać odpowiednio nakierowaną terapię – skoncentrowaną stricte na problemie, z którym boryka się Pacjent.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

IKONY

Podkreślenie najważniejszych elementów
przekazu bez użycia słów.

KOLOR

Dobór kolorów ma ogromne znaczenie w identyfikacji wizualnej, wspomaga kojarzenie marki, sprawia, ze można ją łatwiej odróżnić od konkurencji, podkreśla należyte wartości, które chcemy przekazać klientowi. W naszych projektach kolor ma za zadanie wzbudzić emocje, dostarczać wrażenia i wyrażać osobowość marki.

#025aa5
RGB 2, 90, 165

#ff9900
RGB 255, 153, 0

#ffed00
RGB 255, 237, 0

#f4f4f4
RGB 244, 244, 244

TYPOGRAFIA

Typografia to środek, za pośrednictwem którego treść tekstu nabiera formy wizualnej. Stworzenie wyrazistego i jednolitego wizerunku przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez typografii, która odzwierciedla jej czytelność oraz unikatowy charakter. Kroje pisma wykorzystywane w naszych projektach odznaczają się łatwością użycia, elastycznością, klarownością i czytelnością.

Signika

Light regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Bold regular

Aa Bb Cc Dd Ee Ff Gg Hh Ii Jj Kk Ll Mm Nn Oo Pp Qq Rr Ss Tt Uu Vv Ww Xx Yy Zz

Tags: CMS, WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.