GeoInvest

Realizacja strony internetowej firmy GeoInvest świadczącej usługi dla klientów prowadzących dystrybucję i przemysł energii elektrycznej, dostawców gazu, wody kanalizacji sanitarnej oraz operatorów telekomunikacyjnych.

DATA: 03.cze.2016

KLIENT:

INFORMACJE

GeoInvest

Firma powstała w 1998 roku, świadcząc usługi dla klientów prowadzących dystrybucję i przemysł energii elektrycznej, dostawców gazu, wody, kanalizacji sanitarnej oraz operatorów telekomunikacyjnych.

Oferta firmy obejmuje kompleksowe wykonanie przejść pod różnymi przeszkodami terenowymi np.: rzekami, drogami, terenami leśnymi, w terenach silnie zurbanizowanych, w terenach o wysokim poziomie wód gruntowych – w technologii HORYZONTALNEGO PRZEWIERTU STEROWANEGO (HDD) LUB PRZECISKU.

WIĘCEJ

Przewierty HDD

Firma zajmuje się realizacją przewiertów dla sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, gazowych, energetycznych i telekomunikacyjnych powiązanych z zabudową:

  • rur stalowych w zakresie średnic do DN 800 mm
  • rur PE w zakresie średnic do DN 1200 mm
  • podejmujemy się również przewiertów sterowanych ocenianych przez inne firmy z różnych przyczyn jak niemożliwe do wykonania.

Bardzo często jest jedyną metodą pozwalającą na ułożenie instalacji podziemnej, nie wymaga bowiem dostępu do powierzchni pod którą jest wykonywany przewiert. Ma to szczególne znacznie w terenach silnie zurbanizowanych, dużych skrzyżowaniach, chronionych terenach zielonych czy zasyconych infrastrukturą terenach przemysłowych.

TECHNOLOGIA

System zarządzania treścią WordPress

WordPress jest liderem wśród darmowych systemów zarządzania treścią. Jego ogromna popularność wynika z łatwości obsługi, wysokiego poziomu personalizacji oraz skuteczności opcji SEO. Obecnie około 60% wszystkich stron internetowych jest budowanych w oparciu o WordPress.

WordPress jest kompletną aplikacją umożliwiającą łatwą publikację stron w sieci. Jest prosty w obsłudze – nie musisz mieć zaawansowanych umiejętności technicznych, aby zmieniać treści na stronie poprzez panel administracyjny.

ZAKRES PRAC

Kompleksowe podejście

Oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku Twojej firmy.

Obszar naszych działań:

Tags: WordPress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Strona internetowa w usłudze abonamentowej z hostingiem oraz domeną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługę zaprojektowania i utrzymania strony internetowej w abonamencie, hostingiem oraz domeną.